Bramy i Furtki

Produkowane przez firmę Konstal bramy oraz furtki charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne. Nasze produkty wykonujemy z najwyższą dbałością o szczegóły. Stosujemy najnowocześniejsze technologie zabezpieczeń antykorozyjnych w postaci ocynku ogniowego oraz ocynku galwanicznego co sprawia, że produkowane przez nas bramy i furtki spełniają swoją rolę przez wiele lat.

Produkujemy bramy dwuskrzydłowe oraz bramy przesuwne. Posiadamy szeroki wachlarz kolorów i wzorów zarówno klasycznych jak i nowoczesnych designerskich które idealnie komponują się z architekturą współczesną, jak też z budynkami użyteczności publicznej, z zabudową jedno i wielorodzinną czy z obiektami przemysłowymi.

Furtki produkowane przez firmę Konstal są tak, by w połączeniu z innymi elementami ogrodzenia nie wyróżniać się, a subtelnie tworzyć jedną integralną całość co dodatkowo zwiększa walory estetyczne całości ogrodzenia.

W naszej ofercie każdy klient znajdzie coś dla siebie. Chętnie służymy pomocą i fachową poradą przy doborze idealnego rozwiązania.

Nasze realizacje Bram i Furtek