Ogrodzenia

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz wzorów i kolorów. Produkujemy ogrodzenia z najlepszych materiałów co sprawia, że każde nasze ogrodzenie będzie trwałe i spełniało swoją funkcję przez wiele lat.

Oferujemy:

  • ogrodzenia aluminiowe (systemy ogrodzeniowe)
  • siatki ogrodzeniowe
  • siatki leśne

Systemy ogrodzeniowe

Ogrodzenie systemowe może być ciekawą wizytówką domu. Są to eleganckie ogrodzenia które posiadają neutralny kształt przez co idealnie współgrają z architekturą nowoczesną, a klasycznej dodają ciekawej oprawy wizualnej. Ich nowoczesny kształt sprawia, że bardzo dobrze współgrają z tynkiem, szkłem, drewnem czy z nowoczesnymi okładzinami.

W systemach ogrodzeniowych mamy gotowe systemy na które składają się profile do budowania wypełnień przęseł, furtki, bramy oraz słupki. Sprawia to, że montaż takiego ogrodzenia jest bardzo prosty i szybki. Dodatkową zaletą jest też fakt, że przęsła, bramy i furtki możemy zamontować też na słupkach wykonanych z innych materiałów jak np. cegły, piaskowca czy drewna.

Poza produkcją zajmujemy się także profesjonalnym montażem systemów ogrodzeniowych, a także wszystkimi dodatkowymi elementami. Możemy wykonać całe podmurówki, słupki z dowolnego materiału i wszystko dopasować do siebie, by ogrodzenie spełniało swoją funkcję przez lata.

Siatki Ogrodzeniowe i Siatki Leśne

Siatki ogrodzeniowe to najpopularniejszy, a jednocześnie najtańszy sposób by ogrodzić działkę. Charakteryzują się tym, że są lekkie, a zarazem bardzo trwałe i bez trudu mogą one znieść wiele lat w różnych warunkach atmosferycznych. Siatki stanowią idealną podporę dla roślin pnących, wrzosowych lub bambusowych co sprawia, że może być też elementem ciekawej dekoracji działki, a po latach stanowić ozdobę ogrodu.

Do wyboru są dwa rodzaje siatek ogrodzeniowych plecionych: tylko ocynkowane lub dodatkowo powlekane tworzywem sztucznym PCW. Drut stalowy używany w siatkach ogrodzeniowych ma średnicę 2,6-4 mm. Im grubszy, tym ogrodzenie będzie mocniejsze, sztywniejsze i trwalsze. Siatki ogrodzeniowe różnią się także wielkością oczka w kształcie rombu (40, 50 lub 60 mm). Siatka o bardzo dużym oczku może być wiotka i będzie wymagać gęściej rozstawionych słupków. Można wybrać różną wysokość siatki – od 1 do 2,5 m.

Siatki ogrodzeniowe leśne charakteryzują się inną konstrukcją niż siatki ogrodzeniowe. Oczka w nich tworzą poziome i pionowe rzędy. Różni je też sposób zaplatania drutu, dzięki któremu struktura jest bardziej odporna na rozciąganie. Pomimo sporej rozpiętości rozmiarów siatki leśne są rzadsze. Jest to równoznaczne z wykorzystaniem do ich produkcji mniejszej ilości materiału oraz z niższym kosztem produkcji. Dzięki temu doskonale sprawdzają się na długich odcinkach dróg, torowisk kolejowych i przy oddzielaniu innych naturalnych terenów.

Siatki leśne, które oferujemy, cechują się dużą wytrzymałością. Są odporne nie tylko na rozciąganie, ale również na uderzenia czy napieranie przez zwierzęta. Drut ocynkowany jest odporny na zmienne warunki pogodowe, dzięki czemu siatka nie ulega szybkiej korozji. Tworzeniu wielokilometrowych ogrodzeń sprzyja też łatwość montażu. Siatki leśne na metry można mocować do drewnianych pali za pomocą prostych skobli.

Zastosowanie siatki leśnej:

  • Ogrodzenia terenów leśnych,
  •  Ogrodzenia autostrad, trakcji kolejowych,
  • Do grodzenia pastwisk i wybiegów dla zwierząt gospodarczych,
  • Do zabezpieczania upraw rolniczych.

Inne realizacje